O nas

O nas

47577770_Subscription_XXL (17)

Przychodnia Rodzinna BETESDA została założona przez małżeństwo – lekarzy z pasją do swojego zawodu. Lekarz rodzinny Monika Krysiuk – Wnuczko oraz neonatolog i pediatra dr. n. med. Krzysztof Wnuczko codziennie z uśmiechem na twarzy zmierzają się z problemami zdrowotnymi swoich pacjentów.

Dzięki pozytywnemu nastawieniu i indywidualnym podejściu, każdy pacjent czuje się lepiej już po pierwszej wizycie, a po zastosowaniu się do zaleceń lekarzy bardzo szybko wraca do zdrowia.

Przychodnia Rodzinna BETESDA przyjmuje pacjentów w ramach umowy z NFZ.

Nasze usługi
Lekarz rodzinny
Pediatra
Badania USG
Diagnostyka
Pielęgniarka POZ

W naszej przychodni pracuje wykwalifikowana pielęgniarka POZ w ramach umowy z NFZ

Mateusz Szałański
Mateusz Szałański
Z całego serca polecam Przychodnię Rodzinną BETESDA. Jest to miejsce, gdzie każdy pacjent jest traktowany z wyjątkową troską i profesjonalizmem. Lekarze oraz personel medyczny są niezwykle uprzejmi, kompetentni i zawsze gotowi pomóc. Otrzymaliśmy wszechstronną opiekę medyczną, która była dostosowana do indywidualnych potrzeb naszej rodziny. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie i zaangażowanie w zapewnienie nam najlepszej możliwej opieki. Atmosfera w przychodni jest bardzo przyjazna, co sprawia, że wizyty są znacznie mniej stresujące. Z pewnością będziemy kontynuować korzystanie z usług tej placówki.
Sylwia Jamiolkowska
Sylwia Jamiolkowska
Bardzo polecam dr. Wnuczko oraz dr. Citko. Lekarze z ogromna wiedza ale tez przede wszystkim z świetnym podejściem do dzieci. Moja córka (2l) na widok lekarza zanosiła się płaczem a tutaj powoli przekonała się i na ostatniej wizycie wchodziła do gabinetu z uśmiechem. Cały personel jest bardzo pomocny i uprzejmy.
Mariusz Raciborski
Mariusz Raciborski
Pani doktor Citko złota kobieta. Obsługa miła i przyjemna 🙂
Ewelina Gabiniewicz
Ewelina Gabiniewicz
Świetna Pani doktor Golonko.
Marta Misiejuk
Marta Misiejuk
Lekarze, pielęgniarki i Panie na recepcji na najwyższym poziomie. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc i przyjazną atmosferę 🙂